Tereddüt etmeyin ve bize yazın: info@twoeyesoptic.com


Hakkımızda

Doğrudan Luxottica ve Diğer bayilerden temin edilebilen dünya çapında popüler markalar satıyoruz.
Standart teslimat süresi Avrupa ülkeleri için 7-14 gün, dünya çapındaki kargolar için 7-35 gündür (ABD posta servisi nedeniyle 60 güne kadar gecikmeler olabilir.). Sipariş, ödeme onayının ardından 24 saat içinde (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sevk edilecektir. Teslimatta gecikmeler olursa, lütfen anlayışlı ve sabırlı olun.Kargolar Fedex Ups ve Standart Ptt Kargodur.( Fedex ve Ups Avrupa içi 3 ile 5 gün Abd içi 4 ile 7 gün sürmektedir. )
Müşterilerimiz istedikleri miktarda sipariş verebilirler. Yapmak istediğiniz satın alma işlemine herhangi bir kısıtlama getirmiyoruz. Amacımız sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti sunmaktır.  Kredi Kartınızı kullanarak bizden satın almak istiyorsanız, lütfen müşteri destek ekibimizle iletişime geçin. Size alternatif ödeme seçenekleri sunmaya çalışacağız.
Kendi güvenlik sistemimize önem veriyoruz, siparişi elimizden geldiğince güvenli bir şekilde gönderiyoruz. Siparişin gümrük tarafından alınması durumunda, siparişi kişisel olarak gönderebilmemiz için gümrük veya herhangi bir sorunda her türlü yardımcı olmaktayız.
Paketin takip edilebilmesi için Kayıtlı Normal Havayolu ile gönderiyoruz ve güvenlik nedeniyle, geldiğinde imzalamanız gerekiyor (ancak zorunlu değil). Paket küçükse, imzalamadan postanıza teslim edecekler.
Bizden sipariş verdiğinizde ödeme sistemi otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Parayı ödediğinizde, ödeme bağlantısını kendi sayfanızdan bize geri gönderin. Hafta sonu hariç siparişler 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Gümrük veya posta yoluyla yanlış teslimat nedeniyle teslimat 30 gün gecikebilir. Siparişiniz zamanında ulaşmadıysa, sizin için ücretsiz bir sipariş daha işleme koymamız için bize yazmalısınız. Verdiğiniz her sipariş çok hızlı bir şekilde işleme alınacak ve en geç 24 saat içerisinde aktif olacaktır.
paketlerinizin  takip numaralarını sizinle paylaşıyoruz. Paketinizin takibini bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra size 24 saat içinde takip numaralarını göndeririz.
Bunu doğrulamak için, numarayı kontrol etmenize izin veren web sitelerinden birini kullanmanız gerekir. www.17track.netwww.track-trace.com Ups.com ve fedex.com adreslerinden takip edebilirsiniz.
Siparişinizin boyutu veya teslimat yeri ne olursa olsun, siparişiniz gönderim bedeli 35 ABD Doları olarak gönderilecektir.


WhatsApp
Hemen Ara